Patrauklumo testas pagal labiausiai patinkantį paveiksliuką

Pasirinkite labiausiai patinkantį paveiksliuką ir jis pasakys šį bei tą apie tai, koks žmogus ir kiek patrauklus kitiems esate.

1. Spontaniškas ir nenustygstantis
Tai žmogus, kuriame vis dar gyvena vaikas, kuris visada juokiasi iš pokštų. Dažnai tokį žmogų įsimyli dėl amžino spindesio jo akyse. Daugelį pakeri šių žmonių betarpiškumas. Kitaip tariant, jie partnerio gyvenimą daro lengvesnį, o ne jį apsunkina. Būtent to taip trūksta daugeliui šiuolaikinių merginų ir vaikinų.

2. Rūpestingas darbštuolis
Tai žmogus, šalia kurio antra pusė bus apsupta nuolatiniu rūpesčiu. Jiems teikia malonumą pagaminti ką nors skanaus, ką nors sutvarkyti ir sukurti jaukumą. Jie visad pasirengę išklausyti antrą pusę, suteikti paramą. pvz. daugelis vyrų tikslingai ieško tokių merginų, nes yra įsitikinę, kad jos taps idealiomis žmonomis ir motinomis.

3. Neįprastas asmuo
Turintis kažką ypatingo, kas išskiria iš minios. Visi tie meilės stereotipai, kaip pirmojo bučinio datos pažymėjimai, tikrai ne jiems. Tai asmenys, kurie žavi nestandartinėmis idėjomis ir mintimis, ir iš jų galima laukti bet ko. Žmonės mėgsta šių asmenų draugiją, kadangi kiekviena diena su jais pilna naujovių ir nuotykių.

4. Asmuo – iššūkis
Vyrai mėgsta aštrius pojūčius, kuriuos jiems teikia meilės žaidimai – užkariavimai. Jiems patinka turėti reikalų su patraukliomis damomis, nuo kurių užverda kraujas ir kurių reikia siekti. Beje, nors daugelis vaikinų svajoja apie merginą iššūkį ir laiko šį tipą pačiu patraukliausiu, anaiptol ne visi išdrįsta prie jos prieiti. Lygiai taip ir su merginomis.

5. Kuklieji
Kukliuosius ne itin jaudina jų išrinktųjų materialinės gėrybės. Jie niekada nereikalaus kokių nors briliantų ar brangių apdarų, automobilių. Jie myli savo išrinktąjį vien už tai, kad jis yra, o ne už tai, ką gali iš jo gauti. Kuklieji nekelia su realybe prasilenkiančių reikalavimų, nelaukia ko nors antgamtiško.

6. Romantikai
Romantiškieji savyje slepia dideles žavesio atsargas. Jų balselis švelnūs ir minkšti, elgesys – elegantiškas, jie be proto laimingi, kai partneris jais rūpinasi. Jie žiūri į gyvenimą optimistiškai ir bet kokioje situacijoje ieško pozityvių dalykų. Pvz. vyrai mėgsta tokias merginas, nes jos neagresyvios, juos įkvepia romantiški gestai, jos nespaudžia partnerio ir reikalauja tik dėmesio bei meilės.

7. Geležiniai ir tvirtieji
Jie – atkaklūs, protingi ir tvirtai žino, ko nori. Jie turi savo asmeninį gyvenimą, savo svajones ir tikslus, kurių siekia. Jie nelaukia, kada atsiras princas ant balto žirgo ar tinkama princesė, kuris išspręs jų problemas ir išpildys visus norus. Jų veiduose aplinkiniai niekada nepamatys ašarų. Daugeliui patinka, kai jų partneris sugeba užimti tvirtą poziciją ir kontroliuoti savo gyvenimą bei aplinkybes.

8. Jausmingieji
Šio tipo merginos yra patraukliausios, žinoma, tos, kurios moteriškos ir seksualios. Jos labai traukia vyrus ir puikiai tuo naudojasi savais tikslais. Jausminga mergina nemano, kad vyras turi būti vienintelis iniciatorius miegamajame ir jei nekyla abejonių, kaip žengti pirmuosius žingsnius. Vyrai dievina tokias merginas, nes jos juos verčia jaustis geidžiamais. Jausmingi ir dėmesingi vyrai taip pat žavi merginas.